Prekių nėra
DN-10-TRAY-2-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.48 kg |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Perfect for storage of components which are not 254 mm (10') suitable. Slim design which takes space of 1 height unit. Easy and quick to mount or dismount. Load capacity: 25 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-10-TRAY-2-B |
| Gamintojo prekės serija | 1U fixed shelf |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 358 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 256.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Producer | Digitus |