Prekių nėra
DA-70360 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.28 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Kitos savybės | The screwdriver bits made of chromium-vanadium steel with a hardness of 55-60 HRC guarantee good quality assurance and usability The set is processed precisely and equally suited for precision mechanics as well as ambitious amateur mechanics |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Precision Screwdriver Set 57 for mobile phone, laptop PC, watches, glasses, console |
| Gaminio tipas | Tool kit |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00238 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| PET | 21 g |
| Palette Qty | 3125 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | Digitus |