Prekių nėra
DN-97601 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.32 kg |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97601 |
| Gamintojo prekės serija | Cable Management Panel with Cable Rings for 483 mm (19') Cabinets, 1U |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 882 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Producer | Digitus |