Prekių nėra
DN-19-DIN-4U 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.60 kg |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19-DIN-4U |
| Gamintojo prekės serija | 483 mm (19inc) DIN Rail Holder, 4U |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Producer | Digitus |