Prekių nėra
22U-60/45FPC 3
| Medžiaga | Steel Tempered glass |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 30.50 kg |
| Gross weight | 32.50 kg |
| Gaminio spalva | Gray |
| Kitos savybės | With Front Glass Doors Unassembled |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 22U-60/45FPC |
| Gamintojo prekės serija | 22U, 19″ Network Wall Cabinet |
| Dydis | Depth: 45 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.29 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Palette Qty | 6 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 1081.00 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Producer | SOMI Networks |