Prekių nėra
27U-60/60NAC 3
| Medžiaga | Steel Tempered glass |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 56.00 kg |
| Gross weight | 58.00 kg |
| Gaminio spalva | Gray |
| Kitos savybės | Max Load 800kg Removable and Lockable Side Panels Glass Doors Unassembled |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 27U-60/60NAC |
| Gamintojo prekės serija | 27U, 19″ Freestanding Cabinet |
| Dydis | Depth: 60 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.50 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 1390.00 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Producer | SOMI Networks |