Prekių nėra
A-CC-VI 3
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 7200 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Digitus |