Prekių nėra
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 693 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 154.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Producer | Digitus |