Prekių nėra
AK-1202-B 3
| Korpuso medžiaga | Plastic |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.31 kg |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1202-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' cable management panel with 5 plastic holders 1U type B |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 54.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 713 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Lanberg |