Prekių nėra
WF10-2304-10B 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 4.50 kg |
| Gross weight | 4.87 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF10-2304-10B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 10' wall-mount 4U/280x310 (flat pack) with glass door |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 289.00 g |
| Plastic (No PET) | 83.00 g |
| Palette Qty | 138 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Producer | Lanberg |