Prekių nėra
FF01-6815-12SL 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 65.00 kg |
| Gross weight | 69.30 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FF01-6815-12SL |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' free-standing 15U/600x800 (flat pack) with glass door, LCD |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.14 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 4300.00 g |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 835.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Producer | Lanberg |