Prekių nėra
FF01-6815-23B 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 50.00 kg |
| Gross weight | 51.85 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FF01-6815-23B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' free-standing 15U/600x800 (flat pack) with mesh door |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.4 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.85 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1852.00 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2000 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 1000 mm |
| Producer | Lanberg |