Prekių nėra
FF01-8227-23BL 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 122.00 kg |
| Gross weight | 126.60 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FF01-8227-23BL |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' free-standing 27U/800x1200 (flat pack) with mesh door, LCD |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 1.30 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 4600.00 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1200.00 mm |
| Gross height (mm) | 1354.00 mm |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Producer | Lanberg |