Prekių nėra
FF01-8042-12B 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 139.00 kg |
| Gross weight | 142.96 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FF01-8042-12B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' free-standing 42U/800x1000 (flat pack) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 2.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.96 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3963.00 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1200.00 mm |
| Gross height (mm) | 2127.50 mm |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Producer | Lanberg |