Prekių nėra
FF01-8247-12BL 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 139.00 kg |
| Gross weight | 141.90 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FF01-8247-12BL |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' free-standing 47U/800x1200 (flat pack) with glass door, LCD |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 1.344 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2854.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2100 mm |
| Gross height (mm) | 800 mm |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Producer | Lanberg |