Prekių nėra
WAF1-5203-04-00B 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 9.30 kg |
| Gross weight | 10.50 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WAF1-5203-04-00B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' wall-mount 4U+3U/540x200 low-profile |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Producer | Lanberg |