Prekių nėra
WF01-6609-10B 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 28.00 kg |
| Gross weight | 29.49 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF01-6609-10B |
| Gamintojo prekės serija | Rack cabinet 19' wall-mount 9U/600x600 (flat pack) V2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.49 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1458.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 8 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 640.00 mm |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Producer | Lanberg |