Prekių nėra
DN-97645 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.38 kg |
| Gross weight | 2.39 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97645 |
| Gamintojo prekės serija | Fixed Mounting Shelf |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 11.20 g |
| Plastic (No PET) | 2.80 g |
| Palette Qty | 21 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 430.00 mm |
| Producer | Digitus |