Prekių nėra
DN-97647 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.20 kg |
| Gross weight | 3.22 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97647 |
| Gamintojo prekės serija | Fixed Mounting Shelf |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.14 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 90 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 595.00 mm |
| Gross height (mm) | 466.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Producer | Digitus |