Prekių nėra
DN-19 16U-6/6-SW 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 23.40 kg |
| Gross weight | 27.80 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19 16U-6/6-SW |
| Gamintojo prekės serija | Wall Mounting Cabinet Unique Series |
| Dydis | 82 x 60 x 60 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.36 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.40 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 3520.00 g |
| Plastic (No PET) | 880.00 g |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross width (mm) | 670.00 mm |
| Producer | Digitus |