Prekių nėra
DN-CC 9002 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 25.50 kg |
| Gross weight | 27.00 kg |
| Gaminio spalva | Light Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-CC 9002 |
| Gamintojo prekės serija | Computer housing with in-built filter fan and levelling feet |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 610.00 mm |
| Gross height (mm) | 700.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Producer | Digitus |