Prekių nėra
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.029 kg |
| Gross weight | 0.035 kg |
| Gaminio spalva | Yellow |
| Kitos savybės | Cable diameter 3 mm Cable type: I-VH 2E9/125µ Fiber diameter: 09/125µ Connector 1/2: SC/SM |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DK-2922-01 |
| Gamintojo prekės serija | Patch cord |
| Volume (m3) | 0.000384 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 4500 dalių |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Producer | Digitus |