Prekių nėra
PCU6-10CC-0500-S 3
| Spalva | Grey |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Tipas | RJ-45 to RJ-45 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.12 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCU6-10CC-0500-S |
| Gamintojo prekės serija | Patch cable - CAT 6 |
| Techniniai parametrai | Snagless, length indication |
| 2 jungtis | RJ-45 - male, RJ-45 |
| 1 jungtis | RJ-45 - male |
| 2 jungties formos faktorius | RJ-45 |
| 2 jungties tipas | Male |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00077 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 175 mm |
| Producer | Lanberg |