Prekių nėra
PCU6-10CC-1000-BK 3
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCU6-10CC-1000-BK |
| Gamintojo prekės serija | Patchcord CAT.6 UTP |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0026404 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Palette Qty | 41 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 287 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Producer | Lanberg |