Prekių nėra
PCU6-10CC-1500-BK 3
| Kabelio ilgis | 15 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.33 kg |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCU6-10CC-1500-BK |
| Gamintojo prekės serija | Patchcord CAT.6 UTP |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00282 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 41 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Producer | Lanberg |