Prekių nėra
CA-HDMI-11CC-0010-BK 3
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Tipas | HDMI to HDMI |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CA-HDMI-11CC-0010-BK |
| Gamintojo prekės serija | HDMI V1.4 Cable CCS |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0004845 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Producer | Lanberg |