Prekių nėra
PCF6A-10CC-0300-S 3
| Spalva | Grey |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Jungties tipas | Male |
| Tipas | S/FTP |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gaminio spalva | Grey, RAL 7035, Blue |
| Gamintojo prekės serija | Patch cable - CAT 6a |
| Maksimalus kabelio ilgis | 3 m |
| Techniniai parametrai | Molded, snagless, Copper-Clad Aluminium (CCA) conductors, HDPE conductor insulation, string bag package |
| 2 jungtis | RJ-45 - male |
| 1 jungtis | RJ-45 - male |
| 2 jungties formos faktorius | RJ-45 |
| 2 jungties tipas | Male |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0010935 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 243 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Producer | Lanberg |