Prekių nėra
PCU6-10CU-0500-S 3
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PCU6-10CU-0500-S |
| Gamintojo prekės serija | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU Fluke Passed, Grey |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001323 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 43 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Producer | Lanberg |