Prekių nėra
PCU6-10CU-0500-BK 3
| Spalva | Black |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Jungties tipas | Male |
| Tipas | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Patch cable - CAT 6 |
| Maksimalus kabelio ilgis | 5 m |
| Techniniai parametrai | Halogen-free, molded, snagless, test fluke pass, bare copper |
| 2 jungtis | RJ-45 - male |
| 1 jungtis | RJ-45 - male |
| 2 jungties formos faktorius | RJ-45 |
| 2 jungties tipas | Male |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001323 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Producer | Lanberg |