Prekių nėra
WF01-6606-23B 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 19.39 kg |
| Gross weight | 20.28 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF01-6606-23B |
| Gamintojo prekės serija | Wall mounted installation cabinet 19' 6U 600X600 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 716.00 g |
| Plastic (No PET) | 179.00 g |
| Palette Qty | 9 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 625.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 640.00 mm |
| Producer | Lanberg |