Prekių nėra
DN-49200-SET 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.27 kg |
| Gross weight | 11.56 kg |
| Gaminio spalva | Light Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-49200-SET |
| Gamintojo prekės serija | SOHO Pro network set, 483 mm (19'), 4U, 540 x 400 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.29 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1832.00 g |
| Plastic (No PET) | 458.00 g |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Producer | Digitus |