Prekių nėra
DN-19-TRAY-2-450-SW 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.50 kg |
| Gross weight | 4.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 440.00 g |
| Plastic (No PET) | 110.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 540.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Producer | Digitus |