Prekių nėra
DN-97649 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.33 kg |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97649 |
| Gamintojo prekės serija | Shelf with Variable Rails for Fixed Mounting in 483 mm (19') Cabinets |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 376.00 g |
| Plastic (No PET) | 94.00 g |
| Palette Qty | 18 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 275.00 mm |
| Gross height (mm) | 475.00 mm |
| Gross width (mm) | 745.00 mm |
| Producer | Digitus |