Prekių nėra
DN-97651 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-97651 |
| Gamintojo prekės serija | 1U Blank Panel, snap-in, for network- and server cabinets |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 22 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Producer | Digitus |