Prekių nėra
DN-19 12U-6/6-SWSO 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 27.70 kg |
| Gross weight | 28.40 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHES ON EDGES AND SIDE |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19 12U-6/6-SW |
| Gamintojo prekės serija | Wall Mounting Cabinet Unique Series |
| Dydis | 60 x 60 cm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.28 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 560.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross width (mm) | 670.00 mm |
| Producer | Digitus |
| SALE OUT. | Y, Y, Y |