Prekių nėra
SC01-6502-12B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.40 kg |
| Gross weight | 11.86 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.46 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1964.00 g |
| Plastic (No PET) | 491.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 805.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 545.00 mm |
| Producer | Lanberg |