Prekių nėra
SC01-4201-10B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.20 kg |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1840.00 g |
| Plastic (No PET) | 460.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Producer | Lanberg |