Prekių nėra
DN-19 TRAY-1-400-SW 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.825 kg |
| Gross weight | 2.075 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | The shelves for fixed mounting can be installed easy on the two front 483 mm (19“) profile rails of your 483 mm (19“) network- or server cabinet. Due to their stable, perforated steel sheet with a high load capacity, they are the optimal surface for compo |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19 TRAY-1-400-SW |
| Gamintojo prekės serija | 1U Fixed Shelf for Racks |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0122034 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Palette Qty | 142 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 516 mm |
| Gross height (mm) | 55 mm |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Producer | Digitus |