Prekių nėra
DN-10-SET-1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.00 kg |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-10-SET-1 |
| Gamintojo prekės serija | Network Set |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 34 dalių |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 360.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Producer | Digitus |