Prekių nėra
DN-94022 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Kitos savybės | All necessary tools for field installation in one set. Safely packed in a textile bag |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Network Tool Set, LAN Tester, Crimping Tool, Cut and Stripping Tool, Punch Down Tool |
| Gaminio tipas | Tool kit |
| Kabelio tipas | 6P4C, 8P8C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| PET | 21 g |
| Palette Qty | 1340 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Producer | Digitus |