Prekių nėra
AK-VDP103-S 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.95 kg |
| Gross weight | 2.11 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės serija | 19' 3U Voltage Distrubution Panel with Din Rail TS-35 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 109.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Palette Qty | 149 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Producer | Lanberg |