Prekių nėra
KW9-00664 3
| Tipas | 64-bit |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Windows 11 Home |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | No |
| Gaminio kodo pavadinimas | KW9-00664 |
| Kalbos versija | ALL Languages |
| Licencijos rūšis | ESD |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Microsoft |