Prekių nėra
580-AFYX 3
| Neto svoris | 0.80 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | Estonian |
| Jungties tipas | USB |
| Tipas | Smartcard keyboard |
| Bruto svoris | 0.90 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | This Smartcard keyboard provides durable typing solution through spill-resistant, low profile quiet keys with a removable palm rest that helps provide a comfortable typing experience. Its wired connection helps provide secure, fast data and authentication |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB813 |
| Ryšio technologija | Wired |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |