Prekių nėra
580-AIWK 3
| Neto svoris | 0.65 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | Nordic |
| Tipas | Wireless |
| Bruto svoris | 0.82 kg |
| Gaminio spalva | Titan Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM7120W |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard and mouse |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Skaitmenų klaviatūra | Taip |
| Ryšio technologija | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |