Prekių nėra
WR01 Wrist Rest 3
| Neto svoris | 0.30 kg |
| Svoris | 423 g |
| Garantija | 24 mėn. |
| Tipas | Wrist rest |
| Bruto svoris | 0.36 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio pavadinimas | Vigor WR01 |
| Neslidus pagrindas | Taip |
| Keyboard colour | Black |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 35.00 g |
| PET | 10.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 432.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |