Prekių nėra
920-008685 3
| Neto svoris | 0.81 kg |
| Klaviatūros kalba | US |
| Maitinimo šaltinio tipas | Battery |
| Paskirtis | PC/server |
| Garantija | 24 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | Qwerty |
| Įrenginio sąsaja | wireless |
| Jungties tipas | USB |
| Tipas | Wireless Keyboard and mouse pack |
| Bruto svoris | 1.06 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MK540 Advanced |
| Pelė pridėta | Taip |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Chrome OS |
| Pilno dydžio klaviatūra | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | USB |
| Imtuvas pridėtas | Taip |
| Foninis apšvietimas | No |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Pridėtų gaminių skaičius | 1 dalių |
| Elementai pridėti | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universal |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Slankiklis | Taip |
| Elementų skaičius (klaviatūros) | 2 |
| Klaviatūros integruoti įrenginiai | No |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Spartieji klavišai | Taip |
| Elementų kiekis (pelės) | 1 |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Klaviatūros elementų rūšis | AA |
| Unifikuotas imtuvas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 530.00 mm |
| Gross width master carton | 155.00 mm |
| Gross height master carton | 330.00 mm |
| Net weight master carton | 4.08 kg |
| Tare weight master carton | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Package content | Wireless Keyboard K540 Wireless Mouse M310 Logitech Unifying receiver 3 AA alkaline batteries (pre-installed) |