Prekių nėra
580-AJQJ 3
| Neto svoris | 0.88 kg |
| Suderinamumas | Windows 7, Windows 8.1 and 10 Mac Linux (Red Hat Enterprise 8.0 /Ubuntu 18.4) Chrome Android OS |
| Garantija | 36 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | US International (QWERTY) |
| Tipas | Wireless |
| Bruto svoris | 0.98 kg |
| Gaminio spalva | Titan Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KM7321W |
| Gamintojo prekės serija | Premier Multi-Device Keyboard and Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless (2.4 GHz), Bluetooth 5.0 |
| Akumuliatoriaus tipas | Keyboard 2 x AAA / Mouse 1 x AA |
| Mygtukų kiekis | Mouse buttons 7 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 566.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 172.00 mm |