Prekių nėra
580-AKOZ 3
| Neto svoris | 0.56 kg |
| Klaviatūra | Multi-Device |
| Plotis | 43.33 cm |
| Aukštis | 2.53 cm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | RU |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Tipas | Keyboard |
| Bruto svoris | 0.86 kg |
| Apšvietimas | No |
| Gaminio spalva | Titan Gray |
| Kitos savybės | Keyboard Technology - Scissors |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB740 |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard |
| „Bluetooth“ versija | 5 |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | AA type |
| Suderinamos operacinės sistemos | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Windows 11 |
| Klaviatūros svoris | 506 g |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Plastikas (be PET) | 50.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.30 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 464.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 175.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 46.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 250.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| TI svoris (kg) | 0.03 kg |