Prekių nėra
MQDP3Z/A 3
| Neto svoris | 0.84 kg |
| Suderinamumas | iPad (10th generation) |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Compact Keyboard |
| Bruto svoris | 0.94 kg |
| Kitos savybės | Comfortable typing experience with a scissor mechanism with 1mm travel. Large click-anywhere trackpad supports Multi‑Touch gestures and the cursor in iPadOS. 14-key function row for easy access to shortcuts. Versatile two-piece design provides front and b |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Keyboard colour | White |
| Gross depth master carton | 60.00 mm |
| Gross width master carton | 115.00 mm |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00076725 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.10 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:2:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 275 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 186 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 25.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 90.00 g |
| Integruota baterija | No |