Prekių nėra
NKL-1973 3
| Medžiaga | Plastic |
| Neto svoris | 0.57 kg |
| Plotis | 15 cm |
| Ilgis | 38 cm |
| Aukštis | 3.5 cm |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 metai |
| Klaviatūros išdėstymas | US |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Tipas | Keyboard |
| Bruto svoris | 0.74 kg |
| Apšvietimas | No |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Multimedia keys Low profile keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Felimare NKL-1973 |
| Pelė pridėta | No |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 108 |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | 1x AAA |
| Funkcijos | Automatic Sleep Mode |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Suderinamos operacinės sistemos | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Klaviatūros svoris | 415 g |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| Plastikas (be PET) | 70.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.17 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 465.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 195.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 34.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 100.00 g |
| Integruota baterija | No |
| TI svoris (kg) | 0.0128 kg |